Vítejte na našem webu o hubnutí a dietách! Jmenuji se Hana Roženská a jsem vaším průvodcem na cestě k lepšímu životnímu stylu a zdravějšímu tělu.

Zkušenosti:

Svou vášeň pro zdravý životní styl a výživu jsem objevila před lety, kdy jsem se začala aktivně věnovat problematice hubnutí, správného stravování a cvičení. Během této doby jsem pomohla mnoha lidem dosáhnout svých cílů v oblasti hubnutí a zlepšení fyzické kondice. Během svého studia v oblasti výživy a dlouhodobého pobytu v Anglii jsem se plně věnovala této problematice.

Mým cílem je sdílet své znalosti a zkušenosti s vámi, abyste mohli dosáhnout úspěchu při zlepšování svého zdraví a vzhledu. Věřím, že správná strava, cvičení a pozitivní mindset jsou klíčovými faktory k dosažení dlouhodobých a udržitelných výsledků.

Vzdělání:

  • Magisterské studium Výživy a Dietetiky v UK – rok ukončení 2015
  • kurz základy výživy – 2018
  • kurz poradce pro výživu – 2019
  • Kurz Dietetika dle TČM – 2021

S vědomím a výhodami vzdělání v oblasti výživy a hubnutí jsem vybavena nejnovějšími informacemi a postupy, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů a vést zdravější životní styl.

Během svého pobytu v Anglii jsem měla možnost se hlouběji seznámit s přístupy k výživě a životnímu stylu v mezinárodním kontextu. To mi poskytlo cenné perspektivy a znalosti, které dnes využívám k pomoci ostatním.

Pokud budete mít jakékoli otázky nebo potřebujete další pomoc, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na spolupráci s vámi na vaší cestě ke zlepšení zdraví a pohody!