| |

7 způsobů, jak je keto dieta ideální pro menopauzu

7 způsobů, jak je keto dieta ideální pro menopauzu

Keto dieta může mít mnoho přínosů pro ženy v menopauze. Od snížení horkých návalů až po podporu zdravého váhového řízení. Zde je 7 způsobů, jak může keto dieta pomoci ženám v menopauze:

NEJLEPŠÍ DIETA V AKCI – více informací

 

Pro mnoho mých pacientek znamená menopauza naprosté utrpení. Návaly horka jim zkracují spánek a způsobují bušení srdce, často se cítí podrážděné nebo „mimo“ a během přechodu často obětují svůj sexuální život. Hormonální nerovnováha, jako je estrogen, testosteron a dehydroepiandrosteron (DHEA), jejichž množství klesá kolem středního věku, přispívají k těmto a dalším problémům. (1) Tyto nerovnováhy dohromady vytvářejí dokonalou bouři pro problémy s přibýváním na váze, výkyvy nálad a poklesem libida.

Mnoho pacientek je překvapeno, když zjistí, že strava a životní styl mohou výrazně ovlivnit příznaky menopauzy. (2) I když si pacient hlídá kalorie, strava s vysokým obsahem cukrů (a nezapomeňte: všechny sacharidy rozkládají na cukr) mohou zvýšit a srazit hladinu inzulínu, což pak vede k ukládání tuků, zhoršení zánětu a vytvoření dominového efektu hormonální nerovnováhy.

Tyto hormonální nerovnováhy spolu s chronickým stresem a úzkostí, které zažívá téměř každá pacientka, přispívají k návalům horka a zároveň připravují půdu pro vznik cukrovky 2. typu, srdečních onemocnění a syndromu polycystických vaječníků (PCOS). (3, 4)

Celkově to může být neradostný obrázek. Přesto jsem po práci se stovkami žen procházejících menopauzou našla řešení. Je to dokonalý plán, který jsem vyvinula, abych pomohla svým pacientkám cítit se lépe, snížila riziko onemocnění a pomohla jim stát se celkově tou nejbáječnější verzí sebe sama.


5 způsobů, jak keto-alkalický Dieta může zmírnit menopauzu

Z mého klinického plánu vzešla moje keto-alkalická™ dieta, která spojuje všechny výhody keto diety s vysokým obsahem tuků a zároveň udržuje tělo zásadité, aby se minimalizovaly potenciální nevýhody keto diety.

  • Vyvážení hormonů. Keto-alkalický™ Dieta optimalizuje hladinu inzulínu, kortizolu a dalších hormonů, takže se u vás projeví méně příznaků, jako jsou návaly horka. Pokud se přece jen objeví, jsou obvykle kratší a nevyvolávají tolik utrpení.
  • Zlepšete funkci mozku. Maria Emmerich, autorka knihy Keto-adaptace, říká, že návaly horka jsou snahou vašeho mozku chránit se před hladověním. Jedním z úkolů estrogenu je dostat glukózu do mozku jako palivo, avšak během menopauzy, kdy estrogen klesá, klesá i jeho schopnost dostat glukózu do mozku. Když se glukóza nemůže dostat do mozku, návaly horka se zvyšují, zatímco zdraví mozku se zhoršuje. Dobrou zprávou je, že ketony, které vaše tělo produkuje (dozvíte se o exogenních ketonech), mohou nahradit glukózu v mozku a dalších tkáních. (5)

Keto-alkalický ™ Dieta odstraňuje problém s glukózou a snižuje nebo odstraňuje nepříjemné příznaky menopauzy, jako jsou návaly horka. (6) Zde je návod, jak to může fungovat:

1. Spalování tuků. Jak může potvrdit mnoho pacientek, hubnutí se může stát během menopauzy vážným problémem. Zjistila jsem, že keto-alkalický™ dieta optimalizuje hormony regulující hlad, jako je inzulín a leptin, snižuje hlad vyvolávající hormon ghrelin a eliminuje chutě, takže můžete zhubnout a váhu si udržet.

2. Zvyšuje sexuální apetit. Keto-alkalický™ Dieta je bohatá na zdravé tuky, které zlepšuje vstřebávání vitaminů rozpustných v tucích. To platí zejména pro vitamin D, který je prekurzorem pohlavních hormonů. (7) Keto-alkalický ™ Dieta skutečně zlepšuje lipidový profil mých pacientů a zároveň pomáhá vyrovnávat hladinu testosteronu a dalších hormonů, které menopauza může vyvést z rovnováhy. Výsledky: Zvýšené libido a větší jiskra mezi prostěradly.

3. Stabilizace energie. V menopauze se často cítíte unavení a vyčerpaní. Keto-alkalická™ dieta pomáhá udržovat stálou hladinu energie, protože zdravé tuky vhodné pro keto stravu poskytují čistý a účinný zdroj energie pro udržení zdravé hladiny hormonů, zejména v kombinaci s alkalickou keto stravou. (8)

4. Zlepšení spánku. Když je váš jídelníček plný cukru a sacharidů, mohou i zdánlivě nevinné stokalorické svačinky zvýšit a srazit hladinu cukru v krvi, což v konečném důsledku ovlivňuje úroveň spánku. V kombinaci s návaly horka, bušením srdce a dalšími příznaky menopauzy může váš spánek začít opravdu trpět. Keto-alkalický™ dieta vyrovnává hladinu cukru v krvi a optimalizuje hormony jako kortizol, serotonin a melatonin, čímž zlepšuje spánek a obnovuje cirkadiánní rytmus. (9)

5. Nižší zánět. Chronický zánět se může během menopauzy zvyšovat, což vyvolává nepříjemné příznaky, jako je chronická bolest, a hraje významnou roli v téměř každé nemoci na světě. Můj keto-alkalický ™ dieta, která kombinuje zdravé protizánětlivé tuky s. alkalické potraviny, snižuje bolesti kloubů, zad a další zánětlivé stavy.

Můj keto-alkalický™ Dieta je dvoufázový proces: Než přejdete na keto, chci, abyste se stali alkalickými. Můj oblíbený způsob, jak se dostat do alkalického stavu, je pomocí Mighty Maca™ Plus, který obsahuje dokonalou rovnováhu maca, kurkumy, mangostanu, kočičího drápu, resveratrolu a dalších živin pro kontrolu zánětů a udržení zásadité rovnováhy.

Nemusíte se smiřovat s návaly horka, nízkým libidem, hormonální nerovnováhou a dalšími klimakterickými strastmi. Jak může potvrdit mnoho pacientek, moje ketoalkalická™ dieta vám může pomoci žít zdravý, štíhlý, sexuálně naplněný a energický život.

 

**************************************************************

NEJLEPŠÍ DIETNÍ PLÁNY – KOLIK POTŘEBUJETE ZHUBNOUT?

**************************************************************

7 způsobů, jak je keto dieta ideální pro menopauzu

1. Pomáhá udržovat hladinu hormonů

Keto dieta může pomoci udržovat vyváženou hladinu hormonů, což je klíčové v období menopauzy.

2. Podporuje hubnutí

Díky nízkému obsahu sacharidů keto dieta podporuje snižování hmotnosti, což může být významné v období menopauzy.

3. Zlepšuje náladu

Keto dieta může mít pozitivní vliv na náladu a emoční stabilitu, což je v období menopauzy obzvláště důležité.

4. Snížení rizika onemocnění srdce

Nízký obsah sacharidů a zvýšený příjem zdravých tuků může snížit riziko onemocnění srdce spojené s menopauzou.

5. Podporuje zdravou pokožku

Keto dieta může mít pozitivní vliv na vzhled pokožky a pomáhat při zvládání problémů s pletem spojenými s menopauzou.

6. Zlepšuje kognitivní funkce

Studie naznačují, že keto dieta může mít pozitivní vliv na kognitivní funkce, což je důležité v období menopauzy.

7. Podporuje hormonální rovnováhu

Keto dieta může pomoci udržovat vyváženou hormonální rovnováhu během menopauzy.

 

>> TIP: NEJLEPŠÍ DIETA <<

NEJLEPŠÍ DIETA
Popis obrázku
  • 96% spokojených zákazníků
  • Rychlá příprava
  • Výhodná cena

Podívejte se, jak dieta funguje:

Díky, že jste dočetli až sem. Doufám, že se článek aspoň trošku líbil a přečtete si i některé další články na našem webu.

Kategorie – keto diety

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *