Bylinné čaje pro vlastní péči

Bylinné čaje pro vlastní péči

NEJLEPŠÍ ČAJE V AKCI – více informací

Všichni potřebujeme rituály péče o sebe, abychom podpořili svou fyzickou a duševní pohodu. Objevte nejlepší bylinné čaje pro péči o sebe.

Když jsme příliš zaneprázdněni péčí o sebe, zhoršuje se naše fyzické i duševní zdraví. Vytváření každodenních rituálů péče o sebe však pomáhá chránit naše zdraví, vztahy i smysl života a vitalitu.

Existuje mnoho způsobů, jak o sebe pečovat. Někteří lidé rádi meditují, píší si deník nebo cvičí jógu. Jiní dávají přednost pobytu v přírodě, kontaktu s přáteli a rodinou nebo dlouhé koupeli.

Za péči o sebe sama lze považovat jakoukoli činnost, která podporuje naši fyzickou a duševní pohodu. Právě tyto každodenní rituály nás povzbuzují k odpočinku a relaxaci, k radostnému pohybu a k výživě našeho těla zdravou a vyváženou stravou.

I ty nejmenší kroky mohou mít obrovský význam. Péče o sebe sama se netýká ani tak dovolených a výletů do lázní, jako spíše drobností, které do svých dnů zapracujeme, abychom se cítili lépe.

Jedním z nejdůležitějších rituálů péče o sebe je pro nás využívání síly bylinek. Tyto mocné rostlinné spojenkyně mohou v mnohém podpořit naše zdraví a pohodu.

A myslíme si, že tyto výhody se ještě znásobí, když si bylinky vychutnáme v šálku výživného bylinného čaje. Samotný akt přípravy šálku uklidňujícího čaje může být rituál péče o sebe sama sám o sobě, vyzývá nás ke zpomalení a napojení se na přítomný okamžik.

Samozřejmě může záležet i na tom, co máte v šálku. Zde je náš průvodce nejlepšími bylinnými čaji pro péči o sebe.

Nejlepší pro… Předcházení stresu a vyhoření

Pokud na vás život doléhá, jsou nejlepší bylinky, které podporují odpočinek a relaxaci. Mnoho bylin vykazuje potenciál pro zmírnění úzkosti a stresu – podívejte se na možnosti jako heřmánek, mučenka, meduňka a hloh.

Nejlepší pro… Upřednostňování spánku

Přiznejme si, že jen málokdo z nás si dopřeje odpočinek, který tak nutně potřebuje. I když víme, že bychom se měli hýbat a zdravě jíst, spánek se často dostává na seznam priorit, přestože má pro naše zdraví mnoho výhod.

Jednou z hlavních zásad péče o sebe sama je zajistit uspokojení svých fyzických potřeb. Protože spánek zde hraje tak důležitou roli, je jedním z našich oblíbených čajů pro péči o sebe směs Heřmánek & amp; Kozlík lékařský – dvě byliny, které nám pomáhají lépe spát.

Nejlepší pro… Pomalý imunitní systém

Nic vás nevyvede z míry tak, jako když onemocníte. Nachlazení a kašel nás mohou zanechat unavené a bez energie, takže je ještě těžší najít energii na to, abychom o sebe řádně pečovali.

I když nám nic nepomůže vyhnout se nemoci úplně, správně vyživované tělo je mnohem lépe vybaveno k boji s patogeny a k zotavení z nemoci. Milujeme bylinné čaje, které podávají imunitnímu systému pomocnou ruku – jako je např. směs Borovice jehlice & amp; šípek, který je plný vitaminu C a dalších antioxidantů.

Nejlepší pro…novopečené matky

Jestli někdo zoufale potřebuje péči o sebe, jsou to matky malých dětí. Těhotenství a porod si vybírají značnou daň na těle a obohacující práce při výchově malých lidí s sebou přináší řadu výzev a vyčerpává naše fyzické i duševní zdroje.

Nejlepší pro… Nemusíte si vybírat!

Naše potřeby v oblasti péče o sebe se samozřejmě mění ze dne na den a v jednotlivých ročních obdobích. Dobrou zprávou však je, že si nemusíte vybírat jen jeden bylinný čaj, který budete mít ve svých skříňkách.

Naše dárkové krabice jsou skvělým způsobem, jak prozkoumat několik bylinných čajových směsí a objevit své oblíbené. Ať už se zaměřujete na odpočinek a relaxaci, zdraví a pohodu nebo aktivní životní styl, v naší kolekci si každý najde něco pro sebe.

 

čaj

Bylinné čaje NutraTea jsou k dispozici ve vybraných lékárnách, specializovaných obchodech s potravinami a také online na našem webu. Navštivte naši stránku www.nutratea.cz pro více informací a možnost nákupu.

NEJLEPŠÍ ČAJE V AKCI – více informací

Podívejte se na správnou přípravu zeleného čaje:

Díky, že jste dočetli až sem. Doufám, že se článek aspoň trošku líbil a přečtete si i některé další články na našem webu.

Kategorie – čaj a káva

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *